MES ESAME
BEAR & BOAR
Visagino, Lietuvos, vešlių miškų ir vaizdingų ežerų apsupta mūsų alaus darykla yra tikra craft alaus oazė. Mūsų alaus darykla su žavinga vieta ir natūralia aplinka yra puiki vieta kurti įvairių stilių alų, įkvėptą gamtos. Savo alų kuriame ne tik dėl gero skonio ar išvaizdos. Taip jaučiatės apie mūsų produktą.
MŪSŲ
GAMYBA
Mūsų alaus darykla pasižymi naujausia įranga ir technologijomis, leidžiančiomis sukurti aukščiausios kokybės alų. Mūsų kvalifikuotų aludarių komanda yra pasiryžusi sukurti unikalius ir kvapnius alaus gaminius, kurie tikrai sužavės net išrankiausius alaus entuziastus.

Tradicinį alaus darymą deriname su šiuolaikišku mąstymu. Sumaišykite klasikinius ingredientus su naujausiomis technikomis. Sumaišykite tradicinį skonį su netikėtu smūgiu. Skaidrus vanduo, vietinis salyklas, aromatingi apyniai, miško uogos ir natūralūs ingredientai dedami į alų, kuris jums patiks.
GAMTA – MŪSŲ ĮKVĖPIMAS
Žavimės supančios gamtos grožiu ir jaučiame stiprų ryšį su ja. Gamta suteikia mums išteklių ir ingredientų mūsų gamybai, o mes grąžiname – mūsų tikslas yra 100 % švari ir anglies dvideginio neteršianti gamyba.

Taip pat išliekame įsipareigoję bendruomenei. Kai tik įmanoma, ingredientus gauname iš vietos, remdami vietinius ūkininkus ir įmones bei grąžindami mus supančiai bendruomenei.
SUSISIEKITE SU MUMIS
BEAR&BOAR © 2023