Drauge su gamta
SUNRISE
IPA
Įsivaizduokite save po giliu saulėtu dangumi ir šiltu vėju. Sunrise IPA pažadina jūsų skonio pumpurus gaiviu, citrininiu skoniu ir subtiliu saldumu. Tai puikus alus tiems, kurie mėgsta apynių gėrimą, bet taip pat trokšta gaivaus skonio.

ABV 5.1%
IBU 57
OG 15.5%

untappd rate 3.9
BALTIC
PILSNER
Pagamintas su didžiausiu rūpesčiu ir naudojant geriausius ingredientus, mūsų Baltijos Pilzneris atiduoda pagarbą tradiciniam Pilznerio stiliui, tuo pačiu įtraukdamas išskirtinius elementus iš Baltijos regiono. Jis sujungia klasikinio Pilznerio gaivų ir švarų charakterį su Baltijos įtaka, rezultate gaunant tikrai nuostabų alų.

ABV 5.0%
IBU 35
OG 13%


NORDICWHEAT
WITBIER
Pagamintas su pedantišku dėmesiu detalėms, mūsų Šiaurės Kvietinis Witbier įsikūnija klasikinių witbierų esmę ir švariąją Šiaurės regiono gamtą. Šis unikalus derinys sukuria alų, kuris kviečia kaip Šiaurės vasaros brizas.

ABV 5.2%
IBU 9
OG 12.5%

untappd rate 3.6
PINEAPPLE BREEZE
MILKSHAKE IPA
Pagamintas su šiek tiek magijos ir labai daug ananaso gėrybių, Ananasų Brizas yra alus, kuris kelia jus į kelionę į saulėtąjį rojų su kiekvienu gurkšniu. Šis pieno kokteilio IPA yra harmoningas kremiškų tekstūrų, apynių aromatų ir neišvengiamos tropinių ananasų saldumo sintezė.

ABV 5.5%
IBU 27
OG 16%

untappd rate 4.0
FOREST PUNCH
BERLINER WEISSE
Sugamintas su didžiausiu rūpesčiu ir šiek tiek gamtos magijos, Miško Smūgis yra alus, kuris įsikūnija miško nuotykių dvasią. Šis Berlyno Weisse stiliaus malonumas sujungia stiliaus rūgštumą su gausiu prinokusių uogų saldumu, sukurdamas skonio patyrimą, kuris užburia taip pat kaip pasivaikščiojimas per saulėje spindinčią miško girią.

ABV 4.5%
IBU 13
OG 14%

untappd rate 3.8
DEEP SEA
DIPA
Pasiruoškite giliai nuskęsti į drąsų ir intensyvų Deep Sea DIPA skonį – tai aukščiausios klasės alus apynių mylėtojams! Pagamintas su didesniu kiekiu aukštos kokybės aromatinių apynių ir kokybiškų salyklų, šis alus teikia gausų, intensyvų skonį su stipria apynių kartumo natą. Tai puikus alus tiems, kurie vertina dvigubą IPA instensyvumą, didesnę alkoholio koncentraciją bei trokšta išskirtinio skonio.

ABV 7.6%
IBU 65
OG 19%

untappd rate 3.8
SUSISIEKITE SU MUMIS
BEAR&BOAR © 2023